טיפול איורוודי

 

הטיפול האיורוודי הוא תהליך שמתחיל באיבחון. מדובר במפגש של שעתיים של תשאול מעמיק. מטרת האיבחון היא להבין את הייחודיות של האדם דרך נקודת המבט האיורוודית, את חוסר האיזון הנוכחי ולהבין טוב יותר את מאפייני הבעיה הקיימת. הטיפול האיורוודי מותאם תמיד באופן ספציפי למטופל והוא יכול לעזור בבעיה פיזית או במחלה, בעניין רגשי או במצב נפשי, בחיזוק החיוניות והחיסוניות.

הטיפול כולל הנחיות תזונה, אורח חיים, צמחי מרפא, טיפולי מגע וניקויים.

מחיר:350  זמן: שעתיים

מפגשי המשך- מחיר: 250  זמן:שעה

 

טיפולי מגע

מחיר:300  זמן: שעה וחצי

עיסוי עם שמן איורוודי רקוח איכותי המותאם למטופל ולבעיה. עיסוי של כל הגוף עם התמקדות באזורים ספציפיים המשלב תנועות ארוכות ונקודות לחיצה.

שימון הגוף נחשב באיורוודה למחזק ומאריך חיים . טוב במיוחד לכאבים, הנעה של הערוצים השונים, הרגעת התודעה ובעיות שונות במערכת העצבים. 

עיסוי איורוודי

מחיר:350  זמן: שעתיים

השילוב של עיסוי עם שמן ולאחריו סאונה (עם הראש בחוץ) הוא שילוב מעולה וקלאסי. כך השמן חודר למעמקי הרקמות, והגוף מתרכך עוד. החום מביא לתנועה בגוף הנעה בערוצים ומגביר הזעה. היזוע עצמו מפחית מהרקמה השומנית של הגוף, מוסיף קלות ומגביר את אש העיכול. 

טוב במיוחד למצבי סטאגנציה, משקל עודף, תחושת כבדות וקור.

עיסוי וסאונה

מחיר:350  זמן: שעה וחצי

סדרה של 3: 950 | של 7: 2000

נסך של שמן חם ונעים על המצח והעין השלישית. טיפול איורוודי מיוחד הנועד להרגעת התודעה ולבהירות מחשבתית.  מעולה למצבים נפשיים שונים ובפרט טוב מאוד לבעיות שינה לואטה ופיטה מוגברת.

הטיפול מתחיל באבהיאנגה - עיסוי איורוודי מסורתי הכולל תנועות ארוכות ומונוטוניות לאורך הגוף כולו.

שירודהרה

מחיר:300  זמן: שעה וחצי

העיסוי התאילנדי הוא עיסוי עתיק וחכם שנעשה עם ביגוד על מזרן טיפולים. עיסוי מיוחד המשלב מתיחות, לחיצות, ניענועים ושהיות ארוכות. 

העיסוי התאילנדי מעולה לשלל מצבים ובפרט לבעיות אורטופדיות, כאבים, חוסר תנועה וגם טוב לרגיעה והנחתה ויצירת מרווח ושקט לגוף להרפות.

עיסוי תאילנדי

מחיר:300  זמן: שעה וחצי

זהו טיפול של מעין פילינג ושפשוף של העור עם אבקות של צמחי מרפא. לעיתים בשילוב גם עם שמן ובדרך כלל נעשה בתנועה מלמטה למעלה.

הטיפול מניע מאוד וממריץ את ערוצי הגוף, מנקה את העור ומתאים למצבים של כבדות, לאות או עצלות. בנוסף שפשוף הגוף מוריד מהרקמה השומנית של הגוף ולכן גם מתאים במיוחד למצבים של משקל עודף והשמנת יתר.

אודווארטנה

מחיר:250 זמן: שעה וחצי

סדרה של 3: 650 | של 7: 1400 

טיפול שבו מכניסים שמן רקוח ומותאם אל האף. נועד להביא לאיזון וטיפול בכל אזור הראש, צוואר וכתפיים. מעולה לפינוי הסינוסים מליחה, שיפור הנשימה, כאבי לסת, כאבי ראש ועוד.

לפי האיורוודה הדלת למוח היא האף ולכן יש גם חשיבות תודעתית לטיפול - פינוי הראש, בהירות מחשבתית, הרגעה ועוד. 

ההכנה לטיפול כוללת עיסוי ושימון של אזור הראש, וצוואר ויזוע הפנים.  

נאסיה

מחיר:350  זמן: שעה וחצי

סדרה של: 3 - 950 | 7 - 2000

מזיגת שמן חם אל בריכה העשויה מבצק על הגב. טיפול שנועד לעזור לכאבי גב ולהחלמה של פריצות דיסק, בלט דיסק ועוד על ידי ריכוך והזנת האזור. הבריכה מונחת מעל אזור הפציעה או הכאב למשך עשרות דקות כאשר השמן מתחלף ונשמר חם. 

הטיפול כולל גם עיסוי עם שמן ויזוע מקומי של הגב.

קאטי באסטי

מחיר:350  זמן: שעה וחצי

סדרה של: 3 - 950 | 7 - 2000

מזיגת שמן חם אל בריכה העשויה מבצק על הברכיים. זה טיפול שנועד לעזור לכאבי ברכיים ולהחלמה של קרעים ברצועות השונות על ידי ריכוך והזנת האזור. הבריכה מונחת מעל הברכיים למשך עשרות דקות כאשר השמן מתחלף ונשמר חם. 

הטיפול כולל גם עיסוי עם שמן ויזוע מקומי של הרגליים והברכיים.

ג'אנו באסטי

מחיר:300  זמן: שעה וחצי

סדרה של: 3 - 800 | 7 - 1800

מזיגת גהי או גהי רקוח אל בריכה העשויה מבצק על העיניים. טיפול שנועד להזין את העיניים ולחזק את הראייה, מעולה למצבי יובש בעיניים, ראייה חלשה, טשטוש בראייה, דלקות כרוניות ועוד בעיות עיניים שונות. 

הטיפול כולל גם שטיפת עיניים עם מרתח של צמחי מרפא וקומפרס.

נטרה טארפאנה

מחיר:250  זמן: שעה וחצי

סדרה של: 3 - 650 | 7 - 1400

טיפול איורוודי מיוחד לבעיות ומחלות אוזניים כמו דלקות כרוניות, טינטון וירידה באיכות השמיעה. האוזניים הם אחד ממושבי הואטה ולכן הטיפול מאוד מרגיע ומפייס.

הטיפול כולל עיסוי של אזור צוואר וראש, יזוע מקומי של האוזניים בעזרת מגבות חמות ומילוי האוזן בשמן איורוודי רקוח ומותאם לאוזניים. 

קארנה פוראנה

לעוד פרטים על הטיפול או לקביעת תור

וליצור קשר

מוזמנים לעקוב

  • Veda - רועי רייפלד איורוודה פייסבוק
  • VEDA - רועי רייפלד איורוודה אינסטגרם

 איתמר בן אבי 11, נס ציונה

©Veda-רועי רייפלד 2020

האיורוודה דוגלת בלקיחת אחריות אישית על בריאותנו, בהעמקת ההכרות שלנו עם עצמנו ובהרחבת הידע שלנו על מנת להימנע ממחלות ולשמור על בריאות. עם זאת חשוב לציין שהמידע באתר אינו מהווה חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות רפואית.